Zespół

KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH MOMOT & KNIEĆ
ul. Odkryta 53b lok U1
03-140 Warszawa

Zespół tworzą partnerzy:

Sławomir Momot
Radca Prawny
tel. +48696065064
mail: slawomir.momot@momotkniec.pl
  • Specjalista z zakresu obsługi wspólnot mieszkaniowych oraz firm zarządzających nieruchomościami. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze kilkudziesięciu podmiotów tego typu. Prowadzi także sprawy spadkowe oraz sprawy rozwodowe.
  • Drugim zakresem jego specjalizacji jest obsługa przedsiębiorstw, w szczególności związana z dochodzeniem należności, ale także związana ze zmianami w strukturach organów, przekształcaniem spółek oraz negocjowanie i tworzenie umów związanych z obrotem gospodarczym przedsiębiorstw.
  • Specjalizuje się również w prawie kultury, w szczególności w zakresie ustawy o muzeach, a także prawa autorskiego, obsługując podmioty publiczne zajmujące się przedmiotową problematyką.

Jarosław Knieć
Adwokat
tel. +48501234624
mail: jaroslaw.kniec@momotkniec.pl
  • Specjalista z zakresu spraw odszkodowawczych oraz spraw o zadośćuczynienie. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sporów z towarzystwami ubezpieczeniowymi.
  • Drugim obszarem jego zainteresowania są sprawy spadkowe oraz rozwodowe. Jest także specjalistą z zakresu prawa administracyjnego, prawa podatkowego, prowadzi także sprawy karne, w tym karno-skarbowe.

Sylwia Wiśniewska-Momot
Adwokat
tel. +48606689405
mail: sylwia.momot@momotkniec.pl
  • Specjalista z zakresu prawa karnego. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych zdobywając je zarówno jako adwokat, jak również uprzednio pracując w organach ścigania.
  • Drugim obszarem specjalizacji są sprawy z zakresu prawa spadkowego, w tym sprawy o zachowek, a także sprawy rozwodowe oraz postępowania odszkodowawcze. Zajmuje się także obsługą podmiotów gospodarczych.